strona główna i mapa strony Strona główna Mapa strony

Jesteś tutaj: Oferta » Sieci światłowodowe, urządzenia aktywne i pasywne FTTH » Urządzenia światłowodowe aktywne » Media konwertery światłowodowe » Media konwertery przemysłowe

Media konwertery przemysłowe

Media konwerter przemysłowy 100 Mb/s RF-DIN, SM, 10/100M Fast Ethernet, IMC-102

RF-100M-SM-SC/PC-12VDC-DIN Media konwerter przemysłowy 10/100M DIN RAIL singlemode SM, Fast Ethernet, Simplex, IMC-102. OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100Base-TX wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 100Base-FX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie wielomodowym i jednomodowym na odległość od 2 km do...

Media konwerter 100/1000M DIN RAIL, Gigabit Ethernet, IMC-101G - RF-DIN-1000M-SFP-12VDC PRZEMYSŁOWY

RF-DIN-1000M-SFP-12VDC PRZEMYSŁOWY Media konwerter 100/1000M DIN RAIL, Gigabit Ethernet, IMC-101G OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100/1000Base-TX wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 1000Base-FX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie wielomodowym na odległość do 2 km, jednomodowym do 120km urządzenie...

Media konwerter 100 Mb/s RF-DIN, SM, 10/100M Fast Ethernet, IMC-101

RF-IMC-101-100M-MM-DX-SC/PC-12VDC-DIN - Media konwerter przemysłowy 10/100M DIN RAIL multi mode MM, Fast Ethernet, Duplex, IMC-101m RF-IMC-101-100M-SM-DX-SC/PC-12VDC-DIN - Media konwerter przemysłowy 10/100M DIN RAIL multi mode SM, Fast Ethernet, Duplex, IMC-101s OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100Base-TX wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard...

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik switch gigabit 1*SFP 100/1000M 1*ETH 10/100/1000M - RF-G1106-INDU-NNT

RF-G1106-INDU-NNT z portem ethernet 10/100/1000M i jednym portem SFP 100/1000M zapewnia 2 rodzaje trybu pracy portów światłowodowych: 100M i 1000M, dzięki czemu może być dostosowany do potrzeb projektowych i instalacyjnych. Przełącznik posiada funkcję alarmu np. po awarii zasilania, odłączeniu portu. Przełącznik wyposażony jest w ochronę odgromową 6KV, antystatyczną 6KV / 8KV,...

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik switch gigabit 1*SFP 100/1000M 2*ETH 10/100/1000M - RF-G1206-INDU-NNT

RF-G2201-INDU-NNT z dwoma portami ethernet 10/100/1000M i jednym portem SFP 100/1000M zapewnia 2 rodzaje trybu pracy portów światłowodowych: 100M i 1000M, dzięki czemu może być dostosowany do potrzeb projektowych i instalacyjnych. Przełącznik posiada funkcję alarmu np. po awarii zasilania, odłączeniu portu. Przełącznik wyposażony jest w ochronę odgromową 6KV, antystatyczną 6KV...

Przemysłowy niezarządzalny przełącznik switch gigabit 2*SFP 100/1000M 2*ETH 10/100/1000M - RF-G2206-INDU-NNT

RF-G2206-INDU-NNT z dwoma portami ethernet 10/100/1000M i dwoma portami SFP 100/1000M zapewnia 2 rodzaje trybu pracy portów światłowodowych: 100M i 1000M, dzięki czemu może być dostosowany do potrzeb projektowych i instalacyjnych. Przełącznik posiada funkcję alarmu np. po awarii zasilania, odłączeniu portu. Przełącznik wyposażony jest w ochronę odgromową 6KV, antystatyczną 6KV...

Media konwerter przemysłowy DIN z obsługą MACSec 802.1AE, 2x1000Base-FX SFP, 6x10/100/1000M Gigabit - RF-IES-MACSEC400-1000M-6xRJ45-2SFP-GE-DIN-BHT

Media konwerter przemysłowy DIN z obsługą MACSec 802.1AE, 2x1000Base-FX SFP, 6x10/100/1000M Gigabit Ethernet - RF-IES-MACSEC400-1000M-6xRJ45-2SFP-GE-DIN-BHT Funkcje: zamienia sygnał ze standardu 10/100/1000Base-TX wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 1000Base-FX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie wielomodowym i...

Media konwerter przemysłowy Fast Ethernet z portem optycznym SC szeroki zakres temperatur - RF-MK-INDU-FE-FO/SC-ELI

Media Konwerter RF-MK-INDU-FE-FO/SC-ELI jest urządzeniem konwertującym transmisję światłowodową na sieć Ethernet. Obsługuje połączenia z prędkością 10/100M Fast Ethernet, oraz połączenie optyczne 100M (100Base-FX, złącze SC lub ST). Zaprojektowany do zastosowań przemysłowych z szerokim zakresem temperaturowym (-40 do 80 st. C). Właściwości: Obsługa połączeń...

Media konwerter przemysłowy Gigabit Ethernet z portem optycznym SC szeroki zakres temperatur - RF-MK-INDU-GE-FO/SC-ELI

Media Konwerter RF-MK-INDU-GE-FO/SC-ELI jest urządzeniem konwertującym transmisję światłowodową na sieć Ethernet. Obsługuje połączenia z prędkością 10/100/1000M Gigabit Ethernet, oraz połączenie optyczne 1000M (1000Base-FX, złącze SC lub ST). Zaprojektowany do zastosowań przemysłowych z szerokim zakresem temperaturowym (-40 do 80 st. C). Właściwości: Obsługa...

Media konwerter 16 portowy Fast Ethernet z portami optycznymi SFP poszerzony zakres temperatur - RF-MK-INDU-16FE-SFP-ELI

Media Konwerter RF-MK-INDU-16FE-SFP-ELI jest urządzeniem konwertującym transmisję światłowodową na sieć Ethernet. Obsługuje połączenia z prędkością 10/100M Fast Ethernet, oraz połączenie optyczne 100M (na porcie SFP). Jest urządzeniem łączącym w sobie zintegrowane 16 media konwerterów. Posiada redundantne zasilanie oraz obudowę montowaną w szafie rack 19 cali o...

Media konwerter 8 portowy Fast Ethernet z portami optycznymi SFP poszerzony zakres temperatur - RF-MK-INDU-8FE-SFP-ELI

Media Konwerter RF-MK-INDU-8FE-SFP-ELI jest urządzeniem konwertującym transmisję światłowodową na sieć Ethernet. Obsługuje połączenia z prędkością 10/100M Fast Ethernet, oraz połączenie optyczne 100M (na porcie SFP). Jest urządzeniem łączącym w sobie zintegrowane 8 media konwerterów. Posiada redundantne zasilanie oraz obudowę montowaną w szafie rack 19 cali o wysokości 1U....

Media konwerter 16 portowy Gigabit Ethernet z portami optycznymi SFP poszerzony zakres temperatur - RF-MK-INDU-16GE-SFP-ELI

Media Konwerter RF-MK-INDU-16GE-SFP-ELI jest urządzeniem konwertującym transmisję światłowodową na sieć Ethernet. Obsługuje połączenia z prędkością 10/100/1000M Gigabit Ethernet, oraz połączenie optyczne 1000M (na porcie SFP). Jest urządzeniem łączącym w sobie zintegrowane 16 media konwerterów. Posiada redundantne zasilanie oraz obudowę montowaną w szafie rack 19...

Media konwerter 8 portowy Gigabit Ethernet z portami optycznymi SFP poszerzony zakres temperatur - RF-MK-INDU-8GE-SFP-ELI

Media Konwerter RF-MK-INDU-8GE-SFP-ELI jest urządzeniem konwertującym transmisję światłowodową na sieć Ethernet. Obsługuje połączenia z prędkością 10/100/1000M Gigabit Ethernet, oraz połączenie optyczne 1000M (na porcie SFP). Jest urządzeniem łączącym w sobie zintegrowane 8 media konwerterów. Posiada redundantne zasilanie oraz obudowę montowaną w szafie rack 19...

Media konwerter przemysłowy Gigabit Ethernet z portem optycznym SFP szeroki zakres temperatur - RF-MK-INDU-GE-SFP-ELI

Media Konwerter RF-MK-INDU-GE-SFP-ELI jest urządzeniem konwertującym transmisję światłowodową na sieć Ethernet. Obsługuje połączenia z prędkością 10/100/1000M Gigabit Ethernet, oraz połączenie optyczne 1000M (na porcie SFP). Zaprojektowany do zastosowań przemysłowych z szerokim zakresem temperaturowym (-40 do 80 st. C). Właściwości: Obsługa połączeń...

Media konwerter Gigabit Ethernet 1000M z portem optycznym SFP - RF-MK-INDU-GE-SFP-ELK

Media Konwerter RF-MK-INDU-GE-SFP-ELK jest urządzeniem konwertującym transmisję światłowodową na sieć Ethernet. Obsługuje połączenia z prędkością 10/100/1000M Gigabit Ethernet, oraz połączenie optyczne 1000M (na porcie SFP). Zaprojektowany do zastosowań przemysłowych z szerokim zakresem temperaturowym (-10 do 60 st. C). Właściwości: Obsługa połączeń...

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 4 porty RJ45 10/100/1000M Gigabit Ethernet - RF-IMC-4RJ45-1000M-DIN-HS

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 4 porty RJ45 10/100/1000M Gigabit Ethernet - RF-IMC-4RJ45-1000M-DIN-HS OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100/1000Base-T wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 1000Base-SX/LX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie na odległość do 120 km, urządzenie jest całkowicie...

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 4 porty RJ45 10/100M Fast Ethernet - RF-IMC-4RJ45-100M-DIN-HS

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 4 porty RJ45 10/100M Fast Ethernet - RF-IMC-4RJ45-100M-DIN-HS OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100Base-TX wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 100Base-FX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie na odległość do 120 km, urządzenie jest całkowicie kompatybilne z...

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 2 porty RJ45 10/100/1000M Gigabit Ethernet - RF-IMC-2RJ45-1000M-DIN-HS

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 2 porty RJ45 10/100/1000M Gigabit Ethernet - RF-IMC-2RJ45-1000M-DIN-HS OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100/1000Base-T wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 1000Base-SX/LX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie na odległość do 120 km, urządzenie jest całkowicie...

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 10/100/1000M Gigabit Ethernet - RF-IMC-1000M-DIN-HS

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 10/100/1000M Gigabit Ethernet - RF-IMC-1000M-DIN-HS OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100/1000Base-T wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 1000Base-SX/LX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie na odległość do 120 km, urządzenie jest całkowicie kompatybilne z...

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 2 porty RJ45 10/100M Fast Ethernet - RF-IMC240B-2RJ45-100M-DIN-HS

Media konwerter przemysłowy na szynę DIN 2 porty RJ45 10/100M Fast Ethernet - RF-IMC240B-2RJ45-100M-DIN-HS OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100Base-TX wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 100Base-FX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie na odległość do 120 km, urządzenie jest całkowicie kompatybilne...

RFoG ®Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ma charakter informacyjny.
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.