strona główna i mapa strony Strona główna Mapa strony

Jesteś tutaj: Oferta » CCTV Telewizja przemysłowa » Media konwertery PoE dla kamer IP » Switch przemysłowy 1000M Ethernet 8 portów RJ45 z zasilaniem PoE 60W + 4 x SFP 1000M Ring

Switch przemysłowy 1000M Ethernet 8 portów RJ45 z zasilaniem PoE 60W + 4 x SFP 1000M Ring - RF-SW-1000M-7308GE-POE-UTP

Panel przedni Switch przemysłowy 1000M Ethernet 8 portów RJ45 z zasilaniem PoE 60W + 4 x SFP 1000M Ring - RF-SW-1000M-7308GE-POE-UTP
Switch przemysłowy 1000M Ethernet 8 portów RJ45 z zasilaniem PoE 60W + 4 x SFP 1000M Ring - RF-SW-1000M-7308GE-POE-UTP
Widok boku, redundantne zasilanie RF-SW-1000M-7308GE-POE-UTP
Możliwa praca w ringu Switch przemysłowy 1000M Ethernet 8 portów RJ45 z zasilaniem PoE 60W + 4 x SFP 1000M Ring
Zasilanie PoE do 60W na port Switch przemysłowy 1000M Ethernet 8 portów RJ45 z zasilaniem PoE 60W + 4 x SFP 1000M Ring
Alarmowanie o brakach zasialnia, połączenia lub PoE - Switch przemysłowy 1000M Ethernet 8 portów RJ45 z zasilaniem PoE 60W
Wymiary Switch przemysłowy 1000M Ethernet 8 portów RJ45 z zasilaniem PoE 60W + 4 x SFP 1000M Ring
Zastosowanie, przykładowy schemat Switch przemysłowy 1000M Ethernet 8 portów RJ45 z zasilaniem PoE 60W + 4 x SFP 1000M Ring

Model: RF-SW-1000M-7308GE-POE-UTP
ID produktu: 2712

Switch przemysłowy Ethernet RF-SW-1000M-7308GE-POE-UTP jest wyposażony w 8 portów 1000M RJ45, dodatkowo 4 porty SFP 1000M jako porty uplink mogące pracować w topologii pierścienia (ring). Użytkownik może dzięki temu zastosować różne moduły SFP zależnie od wymagań istniejącej infrastruktury sieciowej. Możliwe jest zastosowanie włókien wielomodowych (multi mode), jednomodowych (single mode), transmisję po 1 włóknie (simplex) czy też po 2 włóknach (duplex) na odległość 2-100km. Wysoka wydajność, stabilność pracy oraz wysoka jakość sprawiają że doskonale nadaje się zarówno do tworzenia nowych połączeń światłowodowych jak i stosowania go w istniejących infrastrukturach sieciowych. Wyposażony jest w zasilanie Power over Ethernet (PoE) na portach downlink (portach od 1 do 8). Zasilanie jest zgodne ze standardami PoE IEEE802.3 af/at. Maksymalna moc zasilania na jeden port wynosi do 60W.

Charakteryzuje się szerokim zakresem temperatur pracy (-40 do 75 st. C) oraz wysoką jakością wykonania. Dystans transmisji Ethernet przez przewody UTP jest większy od standardowego i wynosi 150m, a przez włókno światłowodowe nawet 100km. Jest rekomendowany do zastosowań monitoringów IP HD.

Właściwości:

  • 8 portów Ethernet zgodne z IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3ab 1000BASE-T
  • Zasilanie PoE na portach 1 do 8
  • Zasilanie PoE zgodne ze standardami IEEE802.3 af/at
  • 4 porty Uplink, 4 x optyczny 1000M ze złączem SFP mogący pracować w ringu
  • Dystans transmisji 100m dla przewodu UTP na portach uplink RJ45
  • Obsługa IEEE802.3X full duplex flow control
  • Obsługa Auto MDI/MDIX
  • Alarmowanie przy awarii zasilania oraz awarii któregoś z linków
  • Obudowa z klasą szczelności IP40
  • Redundantne zasilanie

 

  Napisz do nas, a otrzymasz atrakcyjną ofertę.
zamówienie telefoniczne Ten produkt możesz zamówić także telefonicznie:
91 384 48 70 lub 602 79 44 66
 
Specyfikacja techniczna Szczegółowe informacje Pliki do pobrania
     
    Zasilanie 
    Sposób zasilania Zasilacz
    Zakres napięć DC 48-57V 
    Pobór mocy < 15W 
    Złącza 
    Port Ethernet
    1-8: 10/100/1000Mbps Ethernet
    SFP: 1000Mbps Optical SFP Module 
    Dystans transmisji RJ45: do 100m
    SFP: W zależności od zastosowanego modułu 
    Medium Przewód UTP Kat 5e/6 
    Standardy PoE IEEE802.3af/at 
    Zasilacz PoE End-span
    Wyjście mocy PoE do 30W na port
    Sieć 
    Standard sieci IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1X
    Tryb pracy Store and Foward 
    Cache danych 4M 
    Lista adresów MAC 8K 
    Alarm W przypadku braku zasilania, utraty linku na portach komunikacyjnych i światłowodowych, wyłączenia zasilania PoE
    Kontrolki 
    Zasilanie 1 (czerwona) 
    Port optyczny 4 (zielona) 
    Porty sieciowe 8 (zielone na portach RJ45) 
    Zasilanie PoE 8 (pomarańczowa na portach RJ45) 
    Ochrona 
    ESD TAK 
    Przeciw gromowa
    TAK 
    Środowisko pracy
    Temperatura pracy -40 do 75 st. C 
    Temperatura przechowywania -40 do 85 st. C 
    Wilgotność względna 0 do 95% (niekondensująca) 
    Właściwości mechaniczne
    Wymiary 159x 110 x 46.5mm 
    Materiał Aluminium 
    Kolor Czarny 
    Waga 1kg 
     

    Pozostałe urządzenia z zasilaniem PoE+ (30W)

    Urządzenia switche media konwertery z zasilaniem PoE 30W

     

    Pozostałe urządzenia z zasilaniem PoE++ (60W)

    Urządzenia switche media konwertery z zasilaniem PoE 60W

     

Polecane produkty

RFoG ®Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ma charakter informacyjny.
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.