strona główna i mapa strony Strona główna Mapa strony

Jesteś tutaj: Oferta » CCTV Telewizja przemysłowa

CCTV Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa - system przekazywania obrazu z określonych pomieszczeń w zamkniętym systemie odbiorczym służący do nadzoru oraz zwiększeniu bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni, w obrębie których zostały zainstalowane kamery.

Switch zarządzalny, przemysłowy z 8 portami 10/100/1000T i 2 portami 100/1000X SFP - IGS-10020MT

Switch zarządzalny, przemysłowy z 8 portami 10/100/1000T i 2 portami 100/1000X SFP zaprojektowany specjalnie do budowy gigabitowych sieci szkieletowych, które będą wykorzystywane do szybkiego przesyłania danych za pomocą światłowodu w ciężkich, wymagających przemysłowych środowiskach. Urządzenie ma 8 portów 10/100/1000Base-T i 2 dodatkowe interfejsy...

Switch zarządzalny przemysłowy PLANET 4 portów Gigabit Ethernet z 4 portami PoE+ 36W i 2 portami SFP - IGS-5225-4P2S L2+ (NOWOŚĆ!)

Switch PLANET IGS-5225-4P2S zaprojektowany by mógł być montowany w prosty i łatwy sposób w szafkach teletechnicznych (montaż na szynie DIN). Jest zarządzalnym przełącznikiem (switchem) L2/L4. Posiada 8 portów Gigabit Ethernet z zasilaniem PoE zgodne ze standardem 802.3af/802.3at. Dodatkowo posiada 4 porty SFP, które pozwalają na zastosowanie modułów...

Switch zarządzalny przemysłowy PLANET 8 portów Gigabit Ethernet z PoE+ 36W i 2 portami SFP 100/1000X - IGS-10020PT

Switch PLANET IGS-10020PT zaprojektowany by mógł być montowany w prosty i łatwy sposób w szafkach teletechnicznych (montaż na szynie DIN). Posiada 8 portów Gigabit Ethernet z 8 portami posiadającymi zasilanie PoE+ 36W na każdym porcie, łacznie 240W, zgodne ze standardem 802.3af/802.3at. Dodatkowo posiada porty Combo RJ45+SFP z prędkością 1000M, które...

Switch optyczny Gigabit Ethernet zasilanie PoE zarządzalny 24 porty RJ45 GE, 4x SFP 1G - RF-SW24GE-4SFP-7524GE-4GF-POE-UTP

Urządzenie RF-SW24GE-4SFP-7524GE-4GF-POE-UTP jest zarządzalnym swichem Gigabit Ethernet warstwy 2. Posiada 24 porty 10/100/1000 Base-TX Ethernet, 4 porty Uplink 1G SFP. Dzięki wysokiej wydajności sprzętowej oraz wielu funkcjom software'owym urządzenie znajduje szerokie zastosowanie. Wyposażony jest w zasilanie PoE na 24 portach RJ45 z maksymalną mocą do 30W na każdy port. Zasilanie...

Switch optyczny Gigabit Ethernet zasilanie PoE zarządzalny 24 porty RJ45 FE,2x RJ45 1G, 2x SFP - RF-SW24GE-2GE-2SFP-7524GE-POE-A1-UTP

Urządzenie RF-SW24xRJ45-2x1Gb-2xSFP-7524GE-POE-A1-UTP jest zarządzalnym swichem Gigabit Ethernet warstwy 2. Posiada 24 porty 10/100/1000 Base-TX Ethernet, 2 porty Uplink RJ45 1000M oraz 2 porty 1G SFP. Dzięki wysokiej wydajności sprzętowej oraz wielu funkcjom software'owym urządzenie znajduje szerokie zastosowanie. Wyposażony jest w zasilanie PoE na 24 portach RJ45 z maksymalną mocą do...

Switch optyczny Gigabit Ethernet zasilanie PoE zarządzalny 24 porty RJ45 GE,2x RJ45 1G, 2x SFP - RF-SWMNG24GE-2GE-2SFP-GSW2404-POE-UTP

Urządzenie RF-SWMNG24GE-2GE-2SFP-GSW2404-POE-UTP jest zarządzalnym swichem Gigabit Ethernet warstwy 2. Posiada 24 porty 10/100/1000 Base-TX Ethernet, 2 porty Uplink RJ45 1000M oraz 2 porty 1G SFP. Dzięki wysokiej wydajności sprzętowej oraz wielu funkcjom software'owym urządzenie znajduje szerokie zastosowanie. Wyposażony jest w zasilanie PoE na 24 portach RJ45 z maksymalną mocą do 30W na...

Switch optyczny Gigabit Ethernet PoE zarządzalny 16 portów RJ45 FE,2 x RJ45 1G, 2 x SFP - RF-SW16FE-2GE-2SFP-7216E-POE-L2-UTP

Urządzenie RF-SW16FE-2GE-2SFP-7216E-POE-L2-UTP jest zarządzalnym swichem Gigabit Ethernet warstwy 2. Posiada 16 portów 10/100 Base-TX Ethernet, 2 porty Uplink RJ45 1000M oraz 2 porty 1G SFP. Dzięki wysokiej wydajności sprzętowej oraz wielu funkcjom software'owym urządzenie znajduje szerokie zastosowanie. Wyposażony jest w zasilanie PoE na 16 portach RJ45 z maksymalną mocą do 30W...

Switch optyczny Gigabit Ethernet zasilanie PoE zarządzalny 24 porty RJ45 FE,2x RJ45 1G, 2x SFP - RF-SW24FE-2GE-2SFP-7224E-POE-L2-UTP

Urządzenie RF-SW24xFE-2GE-2xSFP-7224E-POE-L2-UTP jest zarządzalnym swichem Gigabit Ethernet warstwy 2. Posiada 24 porty 10/100 Base-TX Ethernet, 2 porty Uplink RJ45 1000M oraz 2 porty 1G SFP. Dzięki wysokiej wydajności sprzętowej oraz wielu funkcjom software'owym urządzenie znajduje szerokie zastosowanie. Wyposażony jest w zasilanie PoE na 24 portach RJ45 z maksymalną mocą do 30W na...

Switch 24 porty PoE Fast Ethernet, 2 porty GE, 2 porty SFP Gigabit - RF-SW-24x100M-2x1G-2xSFP-POE-UTP

Switch RF-SW-24x100M-2x1G-2xSFP-POE-UTP jest przełącznikiem sieciowym obsługującym połączenia z prędkością 10/100M Fast Ethernet (porty 1-24), oraz połączenia 1000M (na portach RJ45 GE oraz SFP). Zasilanie PoE zgodne ze standardem IEEE802.3af/at. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane dla kamer IP HD. Porty są wyposażone w zasilanie PoE co pozwala na minimalizację...

Switch 16 portów PoE 100M Fast Ethernet z POE, 2 porty GE, 1 port SFP Gigabit - RF-SW-16FE-2GE-1SFP-POE-UTP

Switch RF-SW-16FE-2GE-1SFP-POE-UTP jest przełącznikiem sieciowym obsługującym połączenia z prędkością 10/100M Fast Ethernet (porty 1-16), oraz połączenia 1000M (na portach RJ45 GE oraz SFP). Zasilanie PoE zgodne ze standardem IEEE802.3af/at. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane dla kamer IP HD. Porty są wyposażone w zasilanie PoE co pozwala na minimalizację...

Switch 24 porty PoE 100M Fast Ethernet z POE, 2 porty GE, 1 port SFP Gigabit - RF-SW-24FE-2GE-1SFP-POE-UTP

Switch RF-SW-24FE-2GE-1SFP-POE-UTP jest przełącznikiem sieciowym obsługującym połączenia z prędkością 10/100M Fast Ethernet (porty 1-24), oraz połączenia 1000M (na portach RJ45 GE oraz SFP). Zasilanie PoE zgodne ze standardem IEEE802.3af/at. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane dla kamer IP HD. Porty są wyposażone w zasilanie PoE co pozwala na minimalizację...

Switch optyczny Gigabit Ethernet zasilanie PoE zarządzalny 8 portów RJ45 1G,2 x RJ45 1G, 2 x SFP - RF-SW8xRJ45-2x1Gb-2xSFP-0806-TP150-UTP

Urządzenie RF-SW8xRJ45-2x1Gb-2xSFP-0806-TP150-UTP jest zarządzalnym swichem Gigabit Ethernet. Posiada 8 portów 10/100/1000 Base-T Ethernet, 2 porty Uplink RJ45 1000M oraz 2 porty 1G SFP+RJ45. Dzięki wysokiej wydajności sprzętowej oraz wielu funkcjom software'owym urządzenie znajduje szerokie zastosowanie. Wyposażony jest w zasilanie PoE na 8 portach RJ45 z maksymalną mocą do 30W...

Switch przemysłowy 100M 8 x RJ45 z PoE 30W + 1 x 1000M RJ45 oraz 1 x SFP 1000M - RF-SW-8xRJ45-100M-1xRJ45-1000M-7208E-POE-A1-UTP

Switch przemysłowy Ethernet RF-SW-8xRJ45-100M-1xRJ45-1000M-7208E-POE-A1-UTP jest wyposażony w 8 portów 100M RJ45, dodatkowo 1 port RJ45 10/100/1000M oraz 1 port SFP 1000M jako porty uplink. Użytkownik może dzięki temu zastosować różne moduły SFP zależnie od wymagań istniejącej infrastruktury sieciowej. Możliwe jest zastosowanie włókien wielomodowych (multi mode),...

Switch przemysłowy 1000M Ethernet 4 porty RJ45 PoE 60W + 2 x SFP 1000M Ring - RF-SW-4xRJ45-2SFP-1000M-7304GE-POE-UTP

Switch przemysłowy Ethernet RF-SW-4xRJ45-2SFP-1000M-7304GE-POE-UTP jest wyposażony w 4 porty 1000M RJ45, dodatkowo 2 porty SFP 1000M jako porty uplink mogące pracować w topologii pierścienia (ring). Użytkownik może dzięki temu zastosować różne moduły SFP zależnie od wymagań istniejącej infrastruktury sieciowej. Możliwe jest zastosowanie włókien wielomodowych (multi mode),...

Switch przemysłowy 1000M Ethernet 4 porty RJ45 z zasilaniem PoE + 2 x 1000M RJ45 + 2 x SFP 1000M - RF-SW-IND-4xRJ45-GE-7204GE-POE-UTP

Switch przemysłowy Ethernet RF-SW-IND-4xRJ45-GE-7204GE-POE-UTP jest wyposażony w 4 porty 1000M RJ45, dodatkowo 2 porty RJ45 10/100/1000M, 2 porty SFP 1000M jako porty uplink (jeden port TP i SFP połączony w port Combo). Użytkownik może dzięki temu zastosować różne moduły SFP zależnie od wymagań istniejącej infrastruktury sieciowej. Możliwe jest zastosowanie...

Switch przemysłowy 1000M z zasilaniem PoE 30W 4 porty RJ45, 2 porty SFP uplink 1000M RJ45 - RF-SW-PoE-8xPoE-GE-GSW0802S-UTP

Switch przemysłowy Ethernet RF-SW-PoE-8xPoE-GE-GSW0802S-UTP jest wyposażony w 8 portów 1000M RJ45 oraz 2 porty SFP UPLINK (1000M). Porty 1 do 8 są wyposażone w zasilanie PoE z moc do 30W na każdy port. Spełniają standardy IEEE802.3af/at. Wysoka wydajność, stabilność pracy oraz wysoka jakość sprawiają że doskonale nadaje się do stosowania go przy pracy w monitoringach...

Switch przemysłowy 1000M z zasilaniem PoE 30W 4 porty RJ45, 1 port uplink 1000M RJ45 - RF-SW-PoE-4xPoE-GE-TP60-UTP

Switch przemysłowy Ethernet RF-SW-PoE-4xPoE-GE-TP60-UTP jest wyposażony w 4 porty 1000M RJ45 oraz 1 porty UPLINK (RJ45 10/100/1000M). Porty 1 do 4 są wyposażone w zasilanie PoE z moc do 30W na każdy port. Spełniają standardy IEEE802.3af/at. Wysoka wydajność, stabilność pracy oraz wysoka jakość sprawiają że doskonale nadaje się do stosowania go przy pracy w monitoringach...

Switch przemysłowy 100M z zasilaniem PoE 30W 4 porty RJ45, 2 porty uplink 100M RJ45 - RF-SW-PoE-4xPoE-FE-TP60-UTP

Switch przemysłowy Ethernet RF-SW-PoE-4xPoE-FE-TP60-UTP jest wyposażony w 4 porty 100M RJ45 oraz 2 porty UPLINK (RJ45 10/100M). Porty 1 do 4 są wyposażone w zasilanie PoE z moc do 30W na każdy port. Spełniają standardy IEEE802.3af/at. Wysoka wydajność, stabilność pracy oraz wysoka jakość sprawiają że doskonale nadaje się do stosowania go przy pracy w monitoringach IP. Posiada...

Switch przemysłowy 100M FE z zasilaniem PoE 30W 4 porty RJ45, 1 port optyczny uplink 100M SC - RF-SW-4xPoE-FE-FP60-UTP

Switch przemysłowy Ethernet RF-SW-4xPoE-FE-FP60-UTP jest wyposażony w 4 porty 100M RJ45 oraz 1 porty optyczny UPLINK (100M ze złączem SC). Porty 1 do 4 są wyposażone w zasilanie PoE z moc do 30W na każdy port. Spełniają standardy IEEE802.3af/at. Wysoka wydajność, stabilność pracy oraz wysoka jakość sprawiają że doskonale nadaje się do stosowania go przy pracy w monitoringach IP....

Switch przemysłowy 100M Ethernet z zasilaniem PoE 8 portów RJ45, 1 port optyczny uplink 100M SC - RF-SW-100M-SW08-FP120-UTP

Switch przemysłowy Ethernet RF-SW-100M-SW08-FP120-UTP jest wyposażony w 8 portów 100M RJ45 oraz 1 port optyczny UPLINK (100M). Wysoka wydajność, stabilność pracy oraz wysoka jakość sprawiają że doskonale nadaje się do stosowania go przy pracy w monitoringach IP. Posiada przełącznik CCTV który przełącza tryb pracy switcha na taki w którym 8 portów...

RFoG ®Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ma charakter informacyjny.
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.