strona główna i mapa strony Strona główna Mapa strony

Jesteś tutaj: Oferta » Sieci światłowodowe, urządzenia aktywne i pasywne FTTH » Urządzenia światłowodowe aktywne » Transmisja przez światłowód sygnałów E1, V.35, V.24, EM2/4 » Konwerter multiplekser światłowodowy 1 linii E1 - RF-1E1-WN

Konwerter multiplekser światłowodowy 1 linii E1 - RF-1E1-WN

Konwerter multiplekser światłowodowy 1 linii E1 - RF-1E1-WN
Typowe zastosowanie światłowodowego konwertera sygnału E1 do łączenia central telefonicznych PBX na dalekie dystanse poprzez włókno światłowodowe

ID produktu: 1386

Jak jest szeroko znane sygnały E1 (G.703) typowo są transportowane poprzez symetryczne łącze 120Ω skrętką miedzianą zakończoną złączami RJ48C. Niektóre firmy telekomunikacyjne wykorzystują jednak niesymetryczne łącza kablowe 75Ω przez 2 przewody koncentryczne. Dystans takiej transmisji nie przekracza 100m. Dla wydłużenia tego dystansu można stosować różnego rodzaju extendery, repeatery, jednak stabilność takiego łącza znacznie się pogarsza oraz staje się bardziej podatne na wszelkiego rodzaju zakłócenia i zniekształcenia sygnału. 

Dzięki konwerterowi światłowodowemu RF-1E1-WN dystans transmisji jest możliwy nie tylko na 20km czy 40km. Jest możliwy nawet na 120km. W dodatku łącza światłowodowe nie są podatne na zakłócenia elektromagnetyczne, a sygnał w nich transmitowany nie ulega zniekształceniom ani opóźnieniom.

Konwerter może pracować z wielomodowymi włóknami optycznymi lub jednomodowymi (w zależności od zamówienia i potrzeb klienta), oraz posiadać złącza SC lub FC (również w zależności od potrzeb klienta). Przy włóknach jednomodowych transmisja może odbywać się po 2 włóknach (duplex) lub po 1 włóknie światłowodowym (wykorzystanie technologii WDM).

Właściwości:

  • Zgodność ze wszystkimi standardami ITU (ITU-T G.703, G.704, G.823)
  • Transmisja 1 kanału sygnału E1 przez włókno światłowodowe (E1 Framed i Unframed)
  • Możliwość komunikacji z światłowodowym konwerterem sygnału V.35
  • Dwa rodzaje interfejsu E1 (75 i 120 omów) w jednym urządzeniu
  • Diody LED informujące o statusie urządzenia lokalnego i zdalnego
  • Zarządzanie poprzez dipswitch
  • Obsługa dwóch rodzajów zegara: E1 internal clock, E1 external clock
  • Obsługa internal loopback oraz external loopback
  • Obsługa testowego kodu pseudo-random
  • E1 z obsługą N*64K (N=1 do 32)
  • Obsługa obu standardów E1 - z impedancją 120 i 75 omów
  • Zasilanie 220V AC lub -48V DC

 

  Napisz do nas, a otrzymasz atrakcyjną ofertę.
zamówienie telefoniczne Ten produkt możesz zamówić także telefonicznie:
91 384 48 70 lub 602 79 44 66
 
Specyfikacja techniczna Szczegółowe informacje Pliki do pobrania
     
    Interfejs E1 
    Ilość kanałów 1
    Prędkość interfejsu n x 64Kbps (n=1-32)
    Bit rate 2.048 Mb/s ±50ppm
    Kodowanie linii HDB3
    Impedancja linii 120 i 75 omów
    Złącze BNC i RJ48
    Pulse shape ITU-T G.703, G.704
    Jitter performance ITU-T G.823
    Tryb zegara Internal-clock, external-clock
    Interfejs optyczny
    Typ trybu linii CMI
    Długość fali optycznej 850/1310nm dla multimode, 1310/1550nm dla singlemode
    Złącze optyczne SC/FC (opcjonalnie)
    Moduł transceivera > -8dBm (dla modułu 1310nm; single mode; 40km)
    Czułość optyczna odbiornika < -36 (BER < 10) (dla modułu 1310nm; single mode; 40km)
    Dystans transmisji multimode: 2km, singlemode: 20/40/60/80/120km (WDM dostępny w różnych dystansach)
    Architektura
    Standalone - wymiary 140 x 42 x 210 mm
    Zasilanie 
    DC -48V (-36 - -72V)
    AC 85 do 264V; 47 - 63Hz
    Pobór mocy < = 3W
    Inne
    Temperatura pracy 0 do 50 st. C
    Temperatura przechowywania -20 do 80 st. C
    Wilgotność 0 do 90% (niekondensująca)

     

     
     

Polecane produkty

RFoG ®Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ma charakter informacyjny.
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.