strona główna i mapa strony Strona główna Mapa strony

Jesteś tutaj: Oferta » Sieci światłowodowe, urządzenia aktywne i pasywne FTTH » Urządzenia światłowodowe pasywne » Patchcordy światłowodowe » Patchcordy światłowodowe w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC

Patchcordy światłowodowe w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC

Patchcordy światłowodowe w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC
Przewód światłowodowy hybrydowy zakończony złączami LC i SC, patchcord światłowodowy LC-PC
Patchcordy światłowodowe, przewody optyczne, optyczne włókna jednomodowe, wielomodowe
Złącza SC, SC/PC, SC/APC, patchcordy światłowodowe, optyczne przewody transmisyjne
Złącza SC Duplex multimode
Patchcordy światłowodowe w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC
patchcord SC/APC
patchcord SC/APC i SC/PC duplex
patchcord SC-APC i PC rodzaje
Patchcordy światłowodowe w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC
Światłowody zakończone SC, SC/PC, SC/APC
Patchcordy światłowodowe ze złączami SC

ID produktu: 14

Złącze zatrzaskowe z samocentrującą ferulą. Cechuje się dużą odpornością na czynniki mechaniczne oraz precyzją połączenia. Złącze SC może być zestawione z dowolnym złączem o tej samej modalności. W praktyce oznacza to możliwość wykonania dowolnej kombinacji patchcordu, jak np. SC/APC – LC/PC.

Dostępne wersje simplex i duplex, 10G OM3 oraz 10G OM4.

Zastosowanie:

  • telekomunikacja
  • sieci dostępowe
  • przemysł
  • telewizja kablowa
  • sieci miejskie
  • sieci rozległe
  • sieci lokalne
  • pasywne sieci światłowodowe
  • zastosowania biurowe oraz domowe
  • zastosowania wewnętrzne

Właściwości:

  • Precyzyjnie wykonana obudowa złącz zapobiegająca przemieszczeniom oraz odporna na korozję
  • Niskie poziomy stratności optycznych
  • Dobra wymienność
  • Wysoka wydajność
  • Stabilność temeperaturowa


 

  Napisz do nas, a otrzymasz atrakcyjną ofertę.
zamówienie telefoniczne Ten produkt możesz zamówić także telefonicznie:
91 384 48 70 lub 602 79 44 66
 
Specyfikacja techniczna Szczegółowe informacje Pliki do pobrania
     

    Parameter

    Unit

    FC, SC, LC

    ST, MU

    MT-RJ, MPO

    E2000

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    PC

    UPC

    APC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    APC

    Insertion loss(typical)

    dB

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.3

    ≤0.3

    Return loss

    dB

    ≥45

    ≥50

    ≥60

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥35

    ≥55

    ≥75

    Operating wavelength

    nm

    1310, 1510

    1310, 1510

    1310, 1510

    1310, 1510

    Exchangeability

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Vibration

    dB

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    ≤0.2

    Operating temperature

    °C

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    -40~75

    Storage temperature

    °C

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    -45~85

    Cable diameter

    mm

    φ3.0, φ2.0, φ0.9

    φ3.0, φ2.0, φ0.9

    φ3.0, φ2.0, φ0.9

    φ3.0, φ2.0, φ0.9

     
    RF-PTCH -   -   -   -   -   -   -   -  
        Rodzaj kabla:
    S=Simplex
    D=Duplex
      Rodzaj pokrycia:
    A=0,9 mm
    B=1,8 mm
    C=2,4 mm
    D=2,8 mm
    E=inny
      Typ kabla:
    1=SM G.652D
    2=SM G657a
    3=MM 62 0M1
    4=MM 50 0M2
    5=MM 50 0M3
    6=MM 50 0M4
      Złącze A:
    1=SC
    2=ST
    3=FC
    4=LC
    5=E2000
    6=MTRJ
    7=MU
    8=inny
      Standard polerowania:
    1=Flat
    2=PC
    3=SPC
    4=UPC
    5=APC 8°
    6=APC 9°
      Złącze B:
    1=SC
    2=ST
    3=FC
    4=LC
    5=E2000
    6=MTRJ
    7=MU
    8=inny
      Standard polerowania:
    1=Flat
    2=PC
    3=SPC
    4=UPC
    5=APC 8°
    6=APC 9°
      Długość:
    0001=0,1 m
    :
    0010=1 m
    :
    0020=2 m
    :
    0100=10 m
    :

    Przykład:
    RF-PTCH-S-A-1-1-2-1-2-0010 oznacza patchcord rodzaju simplex z rodzajem pokrycia 0,9 mm, typu SM G.652D o obu złączach SC/PC o długości 1 m.

     

Polecane produkty

RFoG ®Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ma charakter informacyjny.
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.