strona główna i mapa strony Strona główna Mapa strony

Jesteś tutaj: Oferta » CCTV Telewizja przemysłowa » Media konwertery PoE dla kamer IP » Switch 16 portów PoE 802.3af/at Fast Ethernet + 4 up link Gigabit Ethernet Combo SFP

Switch 16 portów PoE 802.3af/at Fast Ethernet + 4 up link Gigabit Ethernet Combo SFP - RF-SW-16POEFE-4COMBO1G-PSIN-PTS

Switch 16 portów PoE 802.3af/at Fast Ethernet + 4 up link Gigabit Ethernet Combo SFP - RF-SW-16POEFE-4COMBO1G-PSIN-PTS
Widok boku - Switch 16 portów PoE 802.3af/at Fast Ethernet + 4 up link Gigabit Ethernet Combo SFP - RF-SW-16POEFE-4COMBO1G-PSIN-PTS
Panel przedni, montaż Rack 19 cali - Switch 16 portów PoE 802.3af/at Fast Ethernet + 4 up link Gigabit Ethernet Combo SFP - RF-SW-16POEFE-4COMBO1G-PSIN-PTS
Panel tylny - Switch 16 portów PoE 802.3af/at Fast Ethernet + 4 up link Gigabit Ethernet Combo SFP - RF-SW-16POEFE-4COMBO1G-PSIN-PTS

Model: RF-SW-16POEFE-4COMBO1G-PSIN-PTS
ID produktu: 2816

Switch RF-SW-16POEFE-4COMBO1G-PSIN-PTS posiada 16 portów Fast Ethernet dla połączeń z prędkością 10/100M. 16 portów jest wyposażonych w zasilanie Power over Ethernet (PoE) zgodne ze standardem IEEE802.3af (moc wyjściowa 16W) lub IEEE802.3at (moc wyjściowa 30W). Totalny budżet mocy to 350W. Ostatnie cztery porty Combo RJ45+SFP Gigabit Ethernet (mogące być światłowodowymi dzięki zastosowaniu modułów SFP) zostały zaprojektowane do wykorzystania go jako połączenie UpLink.

Właściwości:

  • Zasilanie PoE na 16 portach zgodne z IEEE802.3af / IEEE802.3at
  • Zasilanie dla bezprzewodowych access point'ów lub kamer IP przez skrętkę miedzianą UTP kat.5
  • 16 portów Fast Ethernet z prędkością 10/100M (16 z PoE oraz 17-ty do 20-go zaprojektowane jako Combo - RJ45 lub SFP optyczny UpLink z prędkością 10/100/1000M Gigabit Ethernet)
  • Obsługa Mocy PoE do 15.4W / 25.5W na każdy port
  • Obsługa mocy PoE do 350W na wszystkie porty PoE
  • Obsługa takich funkcji jak: IEEE 802.3x flow control dla full-duplex oraz backpressure dla half-duplex
  • Tablica MAC 16K z funkcją auto-learning oraz auto-aging
  • Kontrolki LED dla monitorowania zasilania, linku, aktywności oraz prędkości
  • Wewnętrzny zasilacz
  • Zasilanie AC 110-240V

Zastosowanie:

  • Monitoring IP
  • Zasilanie punktów dostępu Hot-Spot (Access Point)
  • Telefonia VoIP
  • Zasilanie urządzeń sieciowych w miejscach gdzie nie ma możliwości instalacji oddzielnej linii zasilania

 

  Napisz do nas, a otrzymasz atrakcyjną ofertę.
zamówienie telefoniczne Ten produkt możesz zamówić także telefonicznie:
91 384 48 70 lub 602 79 44 66
 
Specyfikacja techniczna Szczegółowe informacje Pliki do pobrania
     
    Opis Switch 16-PORT 10/100M z 16-PORT POE i 4 PORTY COMBO UPLINK 10/100/1000M
    Model RF-SW-16POEFE-4COMBO1G-PSIN-PTS
    Porty sieciowe 16 x 10/100Mbps RJ45 Ports
    4x 10/100/1000M Combo RJ45+SFP 1000M

    AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
    Metoda transmisji Store-And-Forward
    Media sieciowe

    10BASE-T: UTP kategoria 3, 4, 5 (max 250m)

    100BASE-TX: UTP kategoria 5, 5e (max 150m)

     

    1000Base-T: UTP/STP kategoria 6(Cat6e) (≤150m)

     

    1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m)

     

    1000Base-LX:62.5μm/50μm MM(2m~550m) lub 10μm SMF(2m~5000m))

    Właściwości wydajności Pasmo: 12.8Gbps
    Rozmiar bazy adresów: 16k adresów MAC
    Standardy i protokoły sieciowe

    IEEE 802.3X

    IEEE 802.3i 10BASE-T X

    IEEE 802.3u 100BASE-TX

    IEEE 802.3ab 1000BASE-T

    IEEE 802.3z 1000BASE-X

    IEEE 802.3af/at

    IEEE 802.3x

    Zasilanie Totalny budżet mocy: 350 W
    16W / 30W na każdy port PoE
    Właściwości fizyczne Wymiary: 440 x 290 x 45mm
    Waga: 4.2kg
    Właściwości środowiskowe Temperatura pracy: 0 do 50° C
    Temperatura przechowywania: -40 do 70°C
    Wilgotność pracy: 90% max Niekondensująca
    Wilgotność przechowywania: 90% max Niekondensująca
    Bezpieczeństwo CE, FCC, ROHS

     

     
     

Polecane produkty

RFoG ®Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ma charakter informacyjny.
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.