strona główna i mapa strony Strona główna Mapa strony

Jesteś tutaj: Oferta » Sieci światłowodowe, urządzenia aktywne i pasywne FTTH » Urządzenia światłowodowe aktywne

Urządzenia światłowodowe aktywne

Płytka PCB media konwerter do zabudowy, własny montaż 2 porty Fast Ethernet, 2 porty optyczne

Płytka PCB media konwerter do zabudowy posiada 2 porty RJ45 o prędkości 10/100M z auto negocjacją oraz 2 porty optyczne 100Base-FX. Służy do zamiany sygnałów elektrycznych sieci Ethernet na sygnały optyczne przesyłane za pomocą sieci światłowodowej. Szeroki zakres temperatur pracy sprawia ta układ, moduł konwertera mediów szczególnie użytecznym urządzeniem...

Konwerter światłowodowy wizji mini - transmisja wideo po światłowodzie RF-V20-1V

Mini konwerter optyczny wideo RF-V20-1V mini to para urządzeń realizujących transmisję sygnałów wideo przez światłowód. Zamienia medium transmisji tych sygnałów jednocześnie pozwalając na wielokrotne wydłużenie dystansu tej transmisji (nawet do 120km). Niniejsze urządzenia realizują transmisję 1 kanału wideo, 1 lub 2 kanałów audio, 1 do 4...

Media konwerter DIN RAIL 1000 Mb/s RF-ES1000M-16-DIN-SMFSX Gigabit Ethernet.

Media konwerter przemysłowy RF-ES1000M-16-DIN-SMFSX umożliwia połączenie dwóch punktów sieci Ethernet poprzez światłowód (jedno włókno jednomodowe) z przepustowością do 1000Mbit/s. Urządzenie można zamontować w szafie telekomunikacyjnej na listwie typu DIN 35mm jak również pozostawić je jako wolnostojące. Montaż typu DIN pozwala nam w...

Optyczny konwerter wideo - nadajnik światłowodowy 1 kanał wideo RS-485 - RF-V20-1V-1D

Konwerter RF-V20S-1VTR-SM-FC/PC-12VDC to para urządzeń realizujących transmisję sygnałów wideo przez światłowód. Zamienia medium transmisji tych sygnałów jednocześnie pozwalając na wielokrotne wydłużenie dystansu tej transmisji (nawet do 120km). Niniejsze urządzenia realizują transmisję 1 kanału wideo, 1 lub 2 kanałów audio, 1 do 4 kanałów...

Media konwerter przemysłowy 100 Mb/s RF-DIN, SM, 10/100M Fast Ethernet, IMC-102

RF-100M-SM-SC/PC-12VDC-DIN Media konwerter przemysłowy 10/100M DIN RAIL singlemode SM, Fast Ethernet, Simplex, IMC-102. OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100Base-TX wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 100Base-FX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie wielomodowym i jednomodowym na odległość od 2 km do...

Media konwerter 1Gb/s RF-DIN, SM, SFP 1000M Gigabit Ethernet, IMC-101G

RF-DIN-1000M-SFP-12VDC PRZEMYSŁOWY Media konwerter 100/1000M DIN RAIL, Gigabit Ethernet, IMC-101G OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100/1000Base-TX wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard 1000Base-FX używany do transmisji światłowodowej pozwala na transmisje po światłowodzie wielomodowym na odległość do 2 km, jednomodowym do 120km urządzenie...

Media konwerter 100 Mb/s RF-DIN, SM, 10/100M Fast Ethernet, IMC-101

RF-IMC-101-100M-MM-DX-SC/PC-12VDC-DIN - Media konwerter przemysłowy 10/100M DIN RAIL multi mode MM, Fast Ethernet, Duplex, IMC-101m RF-IMC-101-100M-SM-DX-SC/PC-12VDC-DIN - Media konwerter przemysłowy 10/100M DIN RAIL multi mode SM, Fast Ethernet, Duplex, IMC-101s OPIS URZĄDZENIA: zamienia sygnał ze standardu 10/100Base-TX wykorzystywany do transmisji po kablu miedzianym na standard...

Optyczny wideo konwerter - nadajnik światłowodowy RF-V20-2V (NOWOŚĆ!)

Konwerter optyczny RF-V20-2V, to para urządzeń realizujących transmisję sygnałów wideo przez światłowód. Zamienia medium transmisji tych sygnałów jednocześnie pozwalając na wielokrotne wydłużenie dystansu tej transmisji (nawet do 120km). Niniejsze urządzenia realizują transmisję 2 kanałów wideo, 1 lub 2 kanałów audio, 1 do 4 kanałów...

Media konwerter 100 Mb/s RF wolno-stojący, single mode SM, 10/100M Fast Ethernet, Simplex. - RF-MC-100M-SM-DX-SC-5VDC

Media konwerter jednomodowy simplex został zaprojektowany by zaoszczędzić wykorzystywaną liczbę włókien optycznych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii WDM (1310nm i 1550nm) transmisja może odbywać się w dwóch kierunkach przez jedno włókno optyczne. Dystans transmisji może być zwiększony nawet do 100km (w zależności od konfiguracji). Urządzenia...

Media konwerter 100Mb/s RF wolno-stojący, single mode SM, 10/100M Fast Ethernet, Duplex.

Media konwerter niezarządzalny jednomodowy duplex został zaprojektowany by realizować zmianę medium transmisji sygnałów sieci Ethernet z przewodów miedzianych na przewody optyczne. Dzięki zastosowaniu technologii optycznej transmisja może odbywać się w dwóch kierunkach przez dwa włókna optyczne i być całkowicie niezależna i wolna od wpływu na czynniki...

Światłowodowy konwerter wideo - nadajnik światłowodowy 4 kanały wideo, 2 kanały audio, 2 kanały dany

Konwerter wideo 4V to para urządzeń realizujących transmisję sygnałów wideo przez światłowód. Zamienia medium transmisji tych sygnałów jednocześnie pozwalając na wielokrotne wydłużenie dystansu tej transmisji (nawet do 120km). Niniejsze urządzenia realizują transmisję 4 kanałów wideo, 1 lub 2 kanałów audio, 1 do 4 kanałów danych...

Media konwerter 100 Mb/s RF wolno-stojący, multi mode MM, 10/100M Fast Ethernet, Duplex.

Media konwerter niezarządzalny wielomodowy duplex został zaprojektowany by realizować zmianę medium transmisji sygnałów sieci Ethernet z przewodów miedzianych na przewody optyczne. Dzięki zastosowaniu technologii optycznej transmisja może odbywać się w dwóch kierunkach przez dwa włókna optyczne i być całkowicie niezależna i wolna od wpływu na czynniki...

Media konwerter 1Gb/s RF wolno-stojący, single mode SM, 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Simplex. - RF-MC1000-1FX-1TX-SM-SX-SC-5VDC

Media konwerter jednomodowy simplex został zaprojektowany by zaoszczędzić wykorzystywaną liczbę włókien optycznych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii WDM (1310nm i 1550nm) transmisja może odbywać się w dwóch kierunkach przez jedno włókno optyczne. Dystans transmisji może być zwiększony nawet do 100km (w zależności od konfiguracji). Urządzenia...

Konwerter światłowodowy wizji - nadajnik światłowodowy RF-V20-8V-1D

Wideo konwerter optyczny RF-V20-8V to para urządzeń realizujących transmisję sygnałów wideo przez światłowód. Zamienia medium transmisji tych sygnałów jednocześnie pozwalając na wielokrotne wydłużenie dystansu tej transmisji (nawet do 120km). Niniejsze urządzenia realizują transmisję 8 kanałów wideo, 1 lub 2 kanałów audio, 1 do 4 kanałów...

Media konwerter 1Gb/s RF wolno-stojący, single mode SM, 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Duplex. - RF-MCs-1G-MM-DX-1310-SC-2km

Media konwerter niezarządzalny jednomodowy duplex został zaprojektowany by realizować zmianę medium transmisji sygnałów sieci Ethernet z przewodów miedzianych na przewody optyczne. Dzięki zastosowaniu technologii optycznej transmisja może odbywać się w dwóch kierunkach przez dwa włókna optyczne i być całkowicie niezależna i wolna od wpływu na czynniki...

Konwerter światłowodowy wizji - nadajnik światłowodowy 16 kanałów wideo, 2 kanały audio, 1 kanał dan

Wideo konwerter optyczny 16V to para urządzeń realizujących transmisję sygnałów wideo przez światłowód. Zamienia medium transmisji tych sygnałów jednocześnie pozwalając na wielokrotne wydłużenie dystansu tej transmisji (nawet do 120km). Niniejsze urządzenia realizują transmisję 16 kanałów wideo, 1 lub 2 kanałów audio, 1 do 4 kanałów...

Wideo konwerter RFOG RF-32V-1D jednomodowy - WDM, 32xwideo, 1xdane, RACK 19''

Wideo konwerter optyczny 32V to para urządzeń realizujących transmisję sygnałów wideo przez światłowód. Zamienia medium transmisji tych sygnałów jednocześnie pozwalając na wielokrotne wydłużenie dystansu tej transmisji (nawet do 120km). Niniejsze urządzenia realizują transmisję 32 kanałów wideo, 1 lub 2 kanałów audio, 1 do 4 kanałów...

Media konwerter 1Gb/s RF wolno-stojący, multi mode MM, 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Duplex.

Media konwerter niezarządzalny wielomodowy duplex został zaprojektowany by realizować zmianę medium transmisji sygnałów sieci Ethernet z przewodów miedzianych na przewody optyczne. Dzięki zastosowaniu technologii optycznej transmisja może odbywać się w dwóch kierunkach przez dwa włókna optyczne i być całkowicie niezależna i wolna od wpływu na czynniki...

Światłowodowy konwerter video, światłowodowy odbiornik i nadajnik RF-64v, 64 kanały video + RS-485

Wideo konwerter optyczny RF-64V to para urządzeń realizujących transmisję sygnałów wideo przez światłowód. Zamienia medium transmisji tych sygnałów jednocześnie pozwalając na wielokrotne wydłużenie dystansu tej transmisji (nawet do 120km). Niniejsze urządzenia realizują transmisję 1 kanału wideo, 1 lub 2 kanałów audio, 1 do 4 kanałów...

Światłowodowy konwerter wideo HD-SDI RF-1VHD-SDI-12VDC-T/R (NOWOŚĆ!)

Urządzenie światłowodowy konwerter wideo HD-SDI RF-1VHD-SDI-12VDC-T/R jest wysokiej klasy nadajnikiem i odbiornikiem sygnałów HD-SDI, SDI, konwertuje jeden kanał cyfrowy na sygnał z wejść BNC do impulsów światła, które są następnie transmitowane pojedynczym kablem światłowodowym, a odbiornik konwertuje je z powrotem do standardu sygnału HD-SDI, SDI. Dzięki...

RFoG ®Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ma charakter informacyjny.
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.