strona główna i mapa strony Strona główna Mapa strony

Jesteś tutaj: Oferta » Sieci światłowodowe, urządzenia aktywne i pasywne FTTH » Urządzenia światłowodowe pasywne

Urządzenia światłowodowe pasywne

Spiralny elastyczny patchcord światłowodowy SC do systemów FTTx

Spiralny elastyczny patchcord światłowodowy SC do systemów FTTx ze specjalnym mechanizmem zatrzaskowym zabezpieczającym złącza SC. Do zastosowań domowych, biurowych jak i serwerowych. Pomocny w organizacji przewodów światłowodowych. Zwiększona odporność na zgięcia i uszkodzenia. Dzięki spiralnemu nawinięciu łatwe dostosowanie odpowiedniej długości. Dostępny w...

Patchcord światłowodowy MPO/MTP, wielokabel

Dostarczamy kable światłowodowe MTP i MPO. Patchcordy MTO/MTP dostępne są w wersji, konfiguracji żeńska do żeńska lub męska do męska oraz męska do żeńska.Wersja żeńska MTP ma szpilki. Może być wykonana z 12, 24, 48 złączami światłowodowymi. Dla wszystkich naszych złączy światłowodowych MTP i MPO zachowane są bardzo wysokie standardy produkcji aby realizować najwyższą...

Patchcordy światłowodowe w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC

Złącze zatrzaskowe z samocentrującą ferulą. Cechuje się dużą odpornością na czynniki mechaniczne oraz precyzją połączenia. Złącze SC może być zestawione z dowolnym złączem o tej samej modalności. W praktyce oznacza to możliwość wykonania dowolnej kombinacji patchcordu, jak np. SC/APC – LC/PC. Dostępne wersje simplex i duplex, 10G OM3 oraz 10G...

Adapter światłowodowy SC/PC Simplex SM

Adaptery światłowodowe SC to elementy toru światłowodowego łączące ze sobą dwa złącza światłowodowe. Adaptery dzielimy na multimodowe i jednomodowe, które z kolei dzielą się na simplexowe, duplexowe i inne. Adaptery mogą łączyć ze sobą te same typy złącz (np. SC z SC lub FC z FC) i są to adaptery standardowe oraz różnego typu (np. SC z FC lub SC z ST) i...

Splitter PLC 1x64 RACK 1U

Splitter PLC 1x64 RACK 1U Splitter PLC 1x64 jest pasywnym podzespołem światłowodowym przeznaczonym do podziału mocy optycznej pochodzącej z 1 włókna światłowodowego do 64 światłowodów, bądź mocy pochodzącej z 64 na 1 włókno światłowodowe. Splitter jest w obudowie Rack 19" o wysokości 1U (z adapterami) co czyni go łatwym w zamontowaniu w szafach serwerowych...

Splitter PLC 1x32 RACK 1U

Splitter PLC 1x32 RACK 1U Splitter PLC 1x32 jest pasywnym podzespołem światłowodowym przeznaczonym do podziału mocy optycznej pochodzącej z 1 włókna światłowodowego do 32 światłowodów, bądź mocy pochodzącej z 32 na 1 włókno światłowodowe. Splitter jest w obudowie Rack 19" o wysokości 1U (z adapterami) co czyni go łatwym w zamontowaniu w szafach serwerowych...

Splitter PLC 1x16 RACK 1U

Splitter PLC 1x16 RACK 1U Splitter PLC 1x16 jest pasywnym podzespołem światłowodowym przeznaczonym do podziału mocy optycznej pochodzącej z 1 włókna światłowodowego do 16 światłowodów, bądź mocy pochodzącej z 16 na 1 włókno światłowodowe. Splitter jest w obudowie Rack 19" o wysokości 1U (z adapterami) co czyni go łatwym w zamontowaniu w szafach serwerowych...

Pigtaile światłowodowe w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC

pigtail SC - jednomodowe PC (SM) singlemode Standard polerowania: PC SPC UPC Rodzaj kabla: Simplex Duplex Zipcord Duplex Round Średnica Kabla: tuba ø900 µm ø1,8 mm ø2,0 mm ø2,8 mm Typ włókna: 9/125 µm Rodzaj włókna: G.652 - włókna o nieprzesuniętej dyspersji G.653...

Adapter światłowodowy SC/PC Duplex SM

Adaptery światłowodowe to elementy toru światłowodowego łączące ze sobą dwa złącza światłowodowe. Adaptery dzielimy na multimodowe i jednomodowe, które z kolei dzielą się na simplexowe, duplexowe i inne. Adaptery mogą łączyć ze sobą te same typy złącz (np. SC z SC lub FC z FC) i są to adaptery standardowe oraz różnego typu (np. SC z FC lub SC z ST) i są...

Pigtaile światłowodowe w oparciu o złącza LC/PC, LC/APC

pigtail LC- jednomodowe PC (SM) singlemode Standard polerowania:    PC    SPC    UPCRodzaj kabla:    Simplex    Duplex Zipcord    Duplex RoundŚrednica Kabla:    tuba ø900 µm    ø1,8 mm    ø2,0 mm    ø2,8 mmTyp...

Kaseta z taśmą do czyszczenia czół ferrul światłowodowych RF-TC228 (NOWOŚĆ!)

Kaseta z taśmą do czyszczenia czół ferrul światłowodowych RF-TC228 jest niezbędnym dodatkiem do utrzymania czystości, gwarantującym dobrą jakość połączeń światłowodowych. Taśma czyszcząca umożliwia czyszczenie czoła feruli złącz światłowodowych. Jest to najlepsza metoda czyszczenia bez alkoholu. Umożliwia czyszczenie różnych typów włókien...

Adapterowy tłumik optyczny SC SM singlemode jednomodowy

Tłumik optyczny (Fiber Optic Attenuator) jest pasywnym podzespołem światłowodowym przeznaczonym do ograniczenia mocy transmitowanego sygnału. W tym celu tłumik należy umieścić w torze optycznym przed detektorem. Tłumik optyczny wyposażony jest we wtyk typu męski-żeński. Po przejściu przez ten element moc optyczna zostanie zmniejszona do poziomu z zakresu pracy odbiornika....

Splitter optyczny PLC - stalowa tuba (mała)

Zastosowanie: Najważniejsze urządzenia do systemów PON Montaż w miejscach nie wymagających dużo miejsca Zaprojektowany z myślą o długotrwałej pracy w terenie Cechy: Splitter całkowicie bierny w strukturze drzewa Działa we wszystkich oknach (1260-1660nm) Bardzo małe rozmiary Wysoka wydajność i niezawodność Zgodny...

Patchcordy światłowodowe w oparciu o złącza LC/PC, LC/APC

Kabel światłowodowy do połączenia dwóch urządzeń. LC oznacza Lucent Connector. Struktura włókna światłowodowego LC jest podobna, jak RJ i jest siłą napędową. Rozmiar okuć i tuleje stosowane ww włóknach LC, złączach i adapterach włókna LC to połowa SC i FC, wynosi 1,25 mm. Złącze LC jest szeroko...

Taśma do czyszczenia czół ferrul światłowodowych RF-RT008228

Taśma do uzupełnienia kasety czyszczącej RF-TC228 Taśma do czyszczenia czół ferrul światłowodowych RF-RT008 jest uzupełniającym wkładem do kaset czyszczących.Taśma czyszcząca umożliwia czyszczenie czoła feruli złącz światłowodowych. Jest to najlepsza metoda czyszczenia bez alkoholu. Umożliwia czyszczenie różnych typów włókien światłowodowych,...

Adapter światłowodowy SC/APC SIMPLEX SM

Adaptery światłowodowe to elementy toru światłowodowego łączące ze sobą dwa złącza światłowodowe. Adaptery dzielimy na multimodowe i jednomodowe, które z kolei dzielą się na simplexowe, duplexowe i inne. Adaptery mogą łączyć ze sobą te same typy złącz (np. SC z SC lub FC z FC) i są to adaptery standardowe oraz różnego typu (np. SC z FC lub SC z ST) i są to...

Pigtaile światłowodowe w oparciu o złącza E2000/PC, E2000/APC

pigtail E2000 - jednomodowe PC (SM) singlemode Standard polerowania:    PC    SPC    UPCRodzaj kabla:    Simplex    Duplex Zipcord    Duplex RoundŚrednica Kabla:    tuba ø900 µm    ø2,0 mm    ø2,4 mm    ø2,8...

Czyszczarka do złącz światłowodowych SC, FC, ST, 2,5mm - Clean Pen RF129 (NOWOŚĆ!)

Czyszczarka, pióro czyszczące Clean Pen RF129 jest urządzeniem o wysokiej wydajności, przeznaczona jest do czyszczenia złączy światłowodowych typu PC i APC. Końcówkę czyszczarki wprowadza się bezpośrednio do łącznika, w którym po drugiej stronie umieszczone jest czyszczone złącze. Podczas procesu czyszczenia usuwane są wszelkie zanieczyszczenia z czoła...

Patchcordy światłowodowe w oparciu o złącza E2000/PC, E2000/APC

Złącze najnowszej generacji cechujące się integralnym zamknięciem czoła feruli, zabezpieczającym je przed uszkodzeniem oraz brudem . Osłona ta otwiera się dopiero w momencie wprowadzenia złącza do adaptera, (elementu centralnego), natychmiast zamyka się w momencie wyjęcia go z elementu centralnego. Złącze E2000 może być zestawione z dowolnym złączem o tej samej modalności. W...

Adapter światłowodowy SC/APC Duplex SM

Adaptery światłowodowe to elementy toru światłowodowego łączące ze sobą dwa złącza światłowodowe. Adaptery dzielimy na multimodowe i jednomodowe, które z kolei dzielą się na simplexowe, duplexowe i inne. Adaptery mogą łączyć ze sobą te same typy złącz (np. SC z SC lub FC z FC) i są to adaptery standardowe oraz różnego typu (np. SC z FC lub SC z ST) i są...

RFoG ®Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ma charakter informacyjny.
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.