strona główna i mapa strony Strona główna Mapa strony

Jesteś tutaj: Oferta » Sieci światłowodowe, urządzenia aktywne i pasywne FTTH » Urządzenia światłowodowe aktywne » Światłowodowa transmisja obrazów grafiki komputerowej VGA / DVI / KVM / HDMI » Mini konwerter światłowodowy HDMI 300m przez światłowód wielomodowy OM3

Mini konwerter światłowodowy HDMI 300m przez światłowód wielomodowy OM3 - RF-HDMI-MINI301-BHD-T/R

Mini konwerter światłowodowy HDMI 300m przez światłowód wielomodowy OM3 - RF-HDMI-MINI301-BHD-T/R
Wymiary - Mini konwerter światłowodowy HDMI 300m przez światłowód wielomodowy OM3 - RF-HDMI-MINI301-BHD-T/R
Schemat połączeń i wykorzystania Mini konwerter światłowodowy HDMI 300m przez światłowód wielomodowy OM3 - RF-HDMI-MINI301-BHD-T/R

Model: RF-HDMI-MINI301-BHD-T/R
ID produktu: 2739

Mini konwerter światłowodowy HDMI 300m przez światłowód OM3 - RF-HDMI-MINI301-BHD-T/R

Zestaw składa się z mini nadajnika światłowodowego oraz mini odbiornika. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz niewielkimi rozmiarami. Rozmiary są niewiele większe od standardowego wtyku HDMI. Umożliwia transmisję sygnału HDTV z rozdzielczością nawet do 4Kx2K na dystans do 300m przez wielomodowe włókno światłowodowe OM3 (standardowo sygnał HDMI max dystans 10-15m).

Komunikacja pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem jest dwukierunkowa z prędkością 10.2Gbps na długości fali 1310nm w kierunku nadajnik-odbiornik oraz z prędkością 250Mbps na długości fali 1550nm w kierunku odbiornik-nadajnik. Sygnały 1310nm i 1550nm są multipleksowane do jednego włókna światłowodowego przez wbudowany filtr WDM 1310/1550nm.

Właściwości:

  • Obsługa HDMI 1.4
  • Obsługa HDCP
  • Transmisja na dystans do 300m z prędkością do 10.2 Gbps przez włókno wielomodowe OM3 lub jednomodowe
  • Obsługa wszystkich trybów wideo włącznie z 4Kx2K@30fps, 4Kx2K@60fps
  • Nie jest wymagane żadne oprogramowanie
  • Podłączanie typu plug-and-play
  • Podłączanie z obsługą hot-swap (na gorąco)
  • Obsługa EDID pass-through
  • Zasilanie zewnętrzne - w zestawie dołączone zasilacze (5V DC) dla nadajnika i odbiornika (złącze micro usb-b)

 

  Napisz do nas, a otrzymasz atrakcyjną ofertę.
zamówienie telefoniczne Ten produkt możesz zamówić także telefonicznie:
91 384 48 70 lub 602 79 44 66
 
Specyfikacja techniczna Szczegółowe informacje Pliki do pobrania
     
    Rozdzielczość 4k*2k 30Hz 3840x2160/30Hz (YUV 4:4:4)
    4k*2k 60Hz 3840x2160/60Hz.(YUV 4:2:0)
    Diody laserowe w nadajniku 1310nm FP laser oraz 1550nm PIN PD
    Fotodiody w odbiorniku 1550nm FP laser oraz 1310nm PIN PD
    Filtr WDM Zintegrowany filtr 1310nm/1550nm
    Sygnały wejścia i wyjścia Poziom TDMS zgodny z DVI 1.0
    Prędkość danych (dane graficzne) Max. 3.4Gbps
    Max częstotliwość pixel clock 340Mb/s
    Max prędkość przesyłu danych wideo 10.3Gb/s
    Totalne drgania na wyjściu RX Max. 309 ps
    Budżet mocy optycznej Min 8.5dB
    Wymiary 59.5 x 20.0 x 10.5mm
    Złącze optyczne 1x LC
    Złącze elektryczne HDMI
    Rekomendowane włókno

    Włókno OM3 MM lub

    Single-mode

    Dystans transmisji 300m
     
     

Polecane produkty

RFoG ®Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ma charakter informacyjny.
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Używanie ich nie powinno być uważane za naruszenie praw właściciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.